Tablica ogłoszeń

28.09.2015

kolejne nabożeństwa:

4 października – Liturgia w Brugii
10 października – 18.00 – rozstawienie kaplicy, 18.30 – wieczernia i spowiedź (kaplica przy Rue van Maerlant 22-24).
11 października – 10.00 – Liturgia (kaplica przy Rue van Maerlant 22-24). Spowiedź od godz. 8.40

  •  4 października zapraszamy wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Brugii. Wspólnie z tamtejszą parafią odsłużymy Liturgię. Po nabożeństwie i poczęstunku zwiedzimy miasto, w tym Bazylikę Św. Krwi. Po zwiedzaniu przewidziany jest piknik. Wyjazd o godz. 7.30 z metra Simonis, powrót ok. 16.00 z Brugii. Koszt 15 euro. Zapisy telefonicznie i mailowo.
  •  Potrzebna jest pomoc w zorganizowaniu przewozu ciała zmarłego na Ukrainę. Każdy, kto mógłby finansowo wesprzeć rodzinę i przyjaciół zmarłego w tej kwestii proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 0488011898
  •  31 października nasz parafialny ASBL organizuje zabawę ostatkową. Koszt 65 euro/os. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na naszą parafię. Zapisy telefonicznie, mailowo i przy świecach.
  • 11 października, po Liturgii odbędzie się spotkanie organizacyjne naszej parafialnej drużyny piłkarskiej. Wszystkich chętnych, bez względu na wiek, zapraszamy!
  • Poszukujemy chętnych pań do utworzenia stowarzyszenia kobiet działającego przy naszej parafii. W najbliższym czasie zorganizowane zostanie spotkanie dotyczące działalności takiej grupy.
  • Parafia ma w planach zamówienie kolejnych ikon wielkich świąt. Chętni chcący finansowo wspomóc zakup ikon proszeni są o kontakt z o. Pawłem.
  • Jak zawsze prosimy o przynoszenie ciast i słodyczy na poczęstunek po Liturgii oraz zachęcamy do pomocy w przygotowaniu i sprzątaniu kaplicy przed i po nabożeństwach.

%d bloggers like this: